Skip to content

Kladenie zámkovej dlažby

final-divider

Realizujeme komplexnú pokládku všetkých typov exteriérových typov dlažieb.

Pri výbere betónových výrobkov si treba uvedomiť, že dlažbu budete užívať veľa rokov a denne ju budete mať na očiach, pri jej výbere Vám poradia odborný pracovníci výrobcu, návrh a grafické spracovanie záhradný alebo mestský architekti. Nemenej dôležitá je aj profesionalita pri pokládke a samotnej realizácii Vášho diela. Naša firma sa môže pýšiť dlhoročnými skúsenosťami a mnohými referenciami realizovaných stavieb, či už sú to priemyselné objekty, cestné stavby a parkoviská alebo okolia rodinných domov.

Pri pokládke dlažby dodržujeme základné zásady kladenia betónovej dlažby ktoré sú dostupné na nasledujúcom odkaze.

Výstavba oplotenia

final-divider

Realizujeme odbornú výstavbu a montáž všetkých druhov oplotení.

Vaše predstavy a potreby odkonzultujeme a po osobnej obhliadke, zameraní a výbere materiálu Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku na materiál a realizáciu. Štiepané tvárnice Výsostne atraktívne oplotenie vášho domu alebo záhrady ponúkajú štiepané plotové tvárnice. Nepravidelne štiepané pohľadové plochy na čelnej a zadnej strane plotových tvárnic a tónovaná farba robia z každého prvku unikát. Vedľa svojej pôvodnej funkcii získavajú tvarovo krásne a prirodzene pôsobiace záhradné steny čoraz viac na význame. Sú dekoratívne, opticky výrazné a možno ich integrovať takmer do každej záhrady a krajiny. Otĺkané tvárnice Arcadia, Duvar Antico res. Duvar light Technológia umožňuje stavať tradičným spôsobom maximálne presne a kvalitne. Tvarovky sú vyrábané z prírodných materiálov – drveného kameňa, piesku a cementu. rôznych farieb. V prídavnom pracovnom kroku sú opracované rohy a hrany, čím kamene získajú rustikálny vzhľad. Výrobky línie Antico light tak presvedčia svojim prírodným vzhľadom. Široká paleta rozmerov a farieb umožňuje vytvoriť architektonicky pôsobivé riešenia – tak v súkromných záhradách ako aj pri renovácii obcí a miest.

Realizujeme a dodávame ploty a oplotenie:

  • okrasné ploty zo štiepaných, hladkých alebo otĺkaných tvárnic
  • ploty zo šalovacích tvárnic

Betónový plot a jeho výhody

  • murované ploty z betónových tvárnic sú jednoduché na montáž, bezúdržbové, nepotrebujú žiadnu mimoriadnu starostlivosť ako iné ploty
  • betónové ploty sú odolné voči poveternostným podmienkam, voči vetru, snehu, ľadu a pod.
  • vytvára súkromie pre majiteľov oplotenia a zabezpečuje majetok pred cudzími osobami
  • plotové tvárnice svojími technologickými vlastnostiami vytvárajú protihlukovú bariéru od okolia
  • originálne ohraničenie pozemku, chrániace ho pred cudzími pohľadmi, navyše môžu betónové ploty slúžiť ako múry na spevnenie svahu

Výstavba terás

final-divider

Vydláždite si terasu, okolie bazénu a i záhradu

Exteriérové terasy patria k najobľúbenejším častiam domu, kde sa dajú príjemne tráviť chvíle s rodinou či priateľmi hlavne v letnom období. Terasa by mala byť v dokonalej symbióze s domom i so záhradnou výsadbou a kompletným dizajnom prostredia.

Dlažba na terasu a do záhrady

Výber najvhodnejšieho materiálu pre exteriérové terasy by nemal byť podceňovaný, keďže dlažba bude vystavovaná poveternostným podmienkam dennodenne. Najdôležitejšie je, aby terasové platne či dlažba do záhrady boli mechanický odolné, protišmykové, farebne stále a príjemné na chodenie. Všetky tieto dôležité kritéria spĺňajú terasové platne a terasová dlažba z betónu. Terasové platne a dlaždice výrobcu Citystonedesign určujú trend v architektúre vonkajších priestorov. Extra veľké formáty sa výborne hodia k dotváraniu veľkých priestranstiev s obmedzenou pojazdnosťou. Čisté línie veľkoplošných formátov garantujú štýlový a moderný exteriérový prejav dláždenej plochy.